Samsung, kapsamlı bir güncellemeyle geliyor

Samsung, Samsung Geliştirici Konferansı’nda Android 14 temelli OneUI 6’yı duyurdu. OneUI 6 şu anda beta aşamasında olsa da, amiral gemisi Galaxy S23 serisinde stabil sürümünün yayınlanmasına yaklaşıyoruz. Ancak, OneUI 6.1 hakkında sızıntılar şimdiden ortaya çıkmaya başladı.

Güvenilir duyumcu Ice Universe’e göre, Samsung’un bir sonraki büyük yazılım güncellemesi olan One UI 6.1, yapay zeka (AI) üzerine odaklanacak. Duyumcu ayrıca, Samsung’un Bixby’den daha yetenekli yeni bir AI dijital sesli asistanını tanıtarak, Galaxy S24 serisini AI telefonlar olarak pazarlayabileceğini iddia ediyor.

Samsung, kapsamlı bir güncellemeyle geliyor

Samsung, yeni Exynos 2400 yonga setini lansman etkinliğinde tanıttı ve bu yonga setinin eski yonga setlerine göre %1470 daha hızlı AI performansı sunduğunu belirtti. Bu, Galaxy S24 serisinde bir dizi yeni AI özelliği görebileceğimizi düşündürüyor.

Google, son zamanlarda Pixel 8 serisini tanıttı. Bu seride birçok heyecan verici yapay zeka özelliği bulunmaktadır. Google, Pixel 8 serisini tanıttı ve bu seride birçok heyecan verici yapay zeka özelliği bulunduğunu belirtti. Samsung, bu yarışta geride kalmak istemeyebilir, bu nedenle One UI 6.1’in yeni AI özellikleri ile büyük bir güncelleme olması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx