İyice Oyuna Döndü! Şeyma Subaşı ve Eski Eşi Meedo’nun Son Paylaşımı” Yine mi Barıştılar?” Dedirtti

Eğlenceli yaşamına dair yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylarda Mısırlı Mohammed Alsaloussi’den boşanmıştı. Ünlü çiftin bugün sosyal medya hesaplarından aynı saatte barıştıklarını ima edercesine yaptıkları paylaşımlarla dikkat çekti.

Koşun detayları görelim!

Acun Ilıcalı ile olan aşkı ve evliliğiyle inanılmaz bir tanınırlık eden Şeyma Subaşı artık ülkemizin en ünlü fenomenlerinden.

Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile dopdolu bir aşk yaşayan Şeyma Subaşı 5 Haziran 2021 tarihinde sevgilisi Meedo’dan Ibiza’da evlilik teklifi almıştı.

Yüzük takmalarının ardından evlilik haberlerini beklediğimiz çiftin mart ayında yaşadıkları fikir ayrılıkları yüzünden yollarını ayrıldıklarını öğrenmiştik.

Subaşı ayrılık haberini sosyal medyadan paylaştığı ‘Sizlerin de bildiği ve tanık olduğu gibi yaklaşık 1.5 senedir Meedo Alsaloussi ile yaşadığımız birlikteliğimizi, karşılıklı anlaşarak sonlandırma kararı aldık. Her ilişkide olabileceği gibi biz de yaşadığımız anlaşmazlıklar sonucu ilişkimizi sürdüremeyeceğimize karar verip saygı çerçevesinde yollarımızı ayırdık. Aldığımız bu karar ve yaşadığımız hassas sürece siz değerli takipçilerim ve basın mensuplarının saygı ve anlayışını rica ediyorum.’ mesajıyla duyurmuştu.

İlişkilerini yeni bir şans tanıyan Şeyma ve Meedo çifti Fas’ın Marakeş şehrinde inanılmaz görkemli bir düğünle dünyaevine girmişti.

3 gün 3 gece dillere destan bir düğün yapan ikilinin evliliği ise hiç de tahmin edildiği gibi uzun sürmedi. Haklarında çeşitli iddiaların baş gösterdiği ikili evliliklerini noktalama kararı aldı.

Evliliklerinde psikolojik şiddetin bulunduğu konuşulan Şeyma Subaşı ve Meedo’nun boşanma davası Beykoz Adliyesinde görüldü.

Ardından Marakeş’teki düğüne davetli 15 kişiden biri olan İş İnsanı Burak Ateş’le aşk yaşamaya başladığı iddiaları ortaya atılmıştı.

Her paylaşımı ve özel hayatıyla magazin dünyasının popüler figürlerinden biri haline gelen Şeyma Subaşı ve Mısırlı milyarder eski eşi Mohammed Alsaloussi’nin bugünkü paylaşımları dikkat çekti.

“@magazinbak” kanalının paylaşımına göre, ‘Meedo’ olarak anılan Mohammed Alsaloussi, Instagram hesabından oyuncu Keanu Reeves’in bir sözünü paylaştı.

Meedo paylaşımına bir de ‘Bir noktayı kanıtlamak için barışı seçin’ notunu düştü.

Şu sıralar Miami’de olan Şeyma Subaşı ise arka arkaya pozlarını yayınladı. Paylaşımına da “Same same but different ?” (Aynı aynı ama farklı) notunu yazdı.

Meedo ile tam olarak aynı saatte paylaşım yapan Şeyma Subaşı’nın parmağındaki yüzük de dikkatlerden kaçmadı tabii. Kimileri bunun Meedo ile taktığı alyans olduğunu öne sürdü.

Cadılar Bayramı için yeniden gelin olan ünlü fenomenin Instagram story’lerine baktığımızda ise parmağında bir yüzük görmedik…

Bir takip bir çıkardığı alyansı yeniden parmağına geçirdiği iddia edilen Şeyma Subaşı ile Meedo’nun eş zamanlı paylaşımları ise ilişkiye ikinci şans olarak değerlendirildi.

Sizin konu hakkındaki düşüncelerinizi de oldukça merak ediyoruz. Sizce ikili barışır mı?

Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx