Yüzünü yıkamak istedi, yılanla karşılaştı

Aydın’ın Karacasu ilçesinde sabah yüzünü yıkamak için meskeninin banyosuna giren Gülaydın Tüfek, banyoda engerek yılanı ile karşılaştı.

Olay, Karacasu ilçesi Ataeymir Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye nazaran, Gülaydın Tüfek (49) isimli vatandaş, sabah saatlerinde meskeninin banyosuna yüzünü yıkamak için girdiği esnada davetsiz bir konukla karşılaştı.

Banyonun içerisinde dolaşan ve yaklaşık 2 metre uzunluğunda olan engerek yılanı ile karşılaşan Tüfek, karşılaştığı görüntü karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Banyonun fayanslarında dolaşan yılanın açık olan banyo penceresinden girmiş olabileceğini düşünen Tüfek, yılanın geldiği yerden çıkmasını bekledi. Konut sahibini şaşkına çeviren olay ise saniye saniye cep telefonu kameralarına yansıdı.

“ÖLDÜRMEYE KIYAMADIM”

Çiftçilik yaparak ömrünü sürdüren Gülaydın Tüfek, Allah’ın yarattığı tüm hayvanların tabiatta bir görevi ve emeli olduğunu söyleyerek, yılanı öldürmeye kıyamadığını ve pencereden çıkamayan yılanı, banyo sarfiyatının kapağını açarak çıkmasını sağladığını söyledi. (İHA)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*