Yaz Tatilinde Konutta Olan Çocuklarınız Bunalttı mı? Çocuğunuzun Burcuna Nazaran Yaz Tatilinde Yapması Gerekenler…

KOÇLAR: YARIŞLARA ODAKLANIN

Otoriter, sevgi dolu, hayal gücü kuvvetli, rekabetçi, maceracı Koç çocuğunuz muhtemelen bir avuç dolusu olduğunu kanıtlamıştır.

Koç, kendilerini öbür hiçbir işaretin olmadığı üzere belaya, sıyrıklara, A&E departmanlarına ve tehlikeye sokabilir. Onları yormak önemlidir!

Ayrıca rekabeti severler, doğal olarak kazananlardır ve kendilerini diğerleriyle rekabete sokmayı severler.

Onları grup oyunları, spor, meydan okumalar, müsabakalar ve modası geçmiş üzere müsabakalar için kaydedin.

BOĞALAR: MÜZİK RUHUN GIDASIDIR

Sizin inatçı, sevecen, mantıklı ve sabırlı küçük boğalar aslında bir müzik tutkusuna sahip.

Venüs tarafından yönetilen birçok Boğa, müzik söylemeyi, müzik yapmayı, müzik kelamı yazmayı ya da yalnızca hoş seslerin etrafında olmayı sever.

Venüs bebeğinizin müzik yapmaya, müzik dinlemeye (belki de yalnızca bir öğlenden sonrayı koltukta kulaklıklarla geçirerek) dahil olması için lokal olarak ne tıp fırsatlar varsa, bu büyülü dünyayı keşfetmelerine yardımcı olun.

İKİZLER: ELLERİNE KAĞIT KALEM VERİN

Meraklı, iletişimsel, zeki küçük ikizlerin meşgul, etkin, dönen zihnini meşgul etmek için çok fazla zihinsel uyarana gereksinimi var.

Can ıstırabı düşmandır. Kitaplar, oyunlar, yazı kağıtları, çizim ekipmanları, arkadaşlık tarihleri, tatil günleri, yeni gösteriler, bulmacalar ve meydan okumalar için stok yapın.

Kelimeler ikizlerin en sevdiği araçtır ve hepsi okumayı ve yazmayı sever. Kütüphanede bir ortaya geldiklerinden emin olun ve tahminen de onlara bir yaz okuma yahut yazma müsabakası ayarlayın (iyi bir ödülle).

YENGEÇLER: GÜNLÜK TUTTURUN

Duygusal, hassas, yaratıcı ve sevgi dolu Yengeç çocuğunuzun bu yaz çok fazla şirkete, ilgiye ve sevgiye gereksinimi var. Üstün hassas ve harika sevgi dolular, bölünmemiş bakımınızı istiyorlar.

Yengeçliler ayrıyeten anılar yaratmayı severler, bu yüzden tahminen de onlara yazlarının fotoğrafları, fotoğrafları, çizimleri ve anılarıyla doldurmaları için boş bir albüm satın alın.

Tarihi ve gerçek hayat kıssalarını de severler. Onları mahallî müzelerinize ve miras sitelerinize götürün.

ASLANLAR: ONLARA SORUMLULUK VERİN

Güneşli, oyuncu, sevinçli, otoriter küçük aslanınız doğal bir başkan ve öğretmendir. Vakitlerini sahiden faydalı bir formda meşgul etmeleri ve bu doğuştan gelen özelliği ortaya çıkarmaları için onları öbür çocuklardan sorumlu tutun. İşveren olmalarına müsaade verin.

Aslanlar ayrıyeten harcamayı ve savurganlığı sever. Biraz para biriktirmelerine yardımcı olun ve yaz günlerini (yani öteki çocukları yönlendirmekle meşgul olmadıklarında) geçirmek için kendilerine şahane oyunlar yahut oyuncaklar satın almaları için bir çılgınlığa götürün.

Tüm Aslanlar dramayı da sever, bu yüzden onları bir müzik söyleme, dans etme yahut oyunculuk atölyesine kaydolma yüzlerinde bir gülümseme bırakacaktır.

BAŞAKLAR: MESKENDE SİZE YARDIM ETMELERİNE MÜSAADE VERİN

Uyanık, süratli, yardımsever, utangaç Başak çocuğunuz yararlı olmayı, bedelli hissetmeyi ve kendilerini ailenin ve meskendeki makinenin bir modülü üzere hissetmeyi seviyor.

Ev işlerinden para kazanmak için onları bu yaz çalışmaya koyun. Belirlediğiniz misyonlar ne olursa olsun ihtimamla ve uygun bir formda, hatta tahminen de sizin yapabileceğinizden daha âlâ bir halde tamamlanacağını garanti ederim.

Ayrıca bulmacaları, oyunları ve maceraları da severler – bir Kaçış Odası kusursuz bir muamele olabilir.

TERAZİLER: RAHATLAMALARINI SAĞLAMANIZ KÂFİ OLACAKTIR

Zeki, diplomatik, cazip, hoş Terazi çocuğunuz vakit ayırmayı, durup gülleri koklamayı, etrafta dinlenmeyi ve kendilerini beğenilen, hoş şeyler ve beşerlerle kuşatmayı sever. Venüs tarafından yönetilen bir çocuk yeterli bir estetik bilir.

Güzel giysiler için alışveriş seyahatleri? Evet lütfen. Palavra mı? Her gün, teşekkür ederim. Yatak odalarını yine dekore etmek mi yoksa temalandırmak mı? Olağan ki.

Dünyalarını rahatlatıcı ve hoş hale getirin.

AKREPLER: TAM ATRAKSİYON İNSANLARIDIR

Sert, gözü pek, bahadır ve kendine güvenen Akrep sevgiliniz hudutları test etmeyi, yeni zorluklar aramayı ve oburlarının basmaktan korkacağı yerleri keşfetmeyi seviyor.

Ne istediklerini biliyorlar (böylece boş verin, onlara sorun ve onu gerçekleştirmeye çalışın!). Heyecan verici, heyecan verici, tahminen biraz korkutucu, yetişkinlere yönelik şeyler alımlı gelecektir – macera trekking, tema park etme, hayalet avcılığı yahut akarsu raftingi olabilir.

YAYLAR: DIŞARIYA ÇIKARMANIZ DÜZGÜN OLACAKTIR

Mutlu, umursamaz, oyuncu, toplumsal ve şanslı lil Yay burcunuz muhtemelen hayvanlara ve tabiata katiyen bayılacak.

Açık havada olmak, yabanî koşmak, keşfetmek için kendi alanlarına sahip olmak. Bunların hepsi doğayı seven yaylar için favoriler.

Kamp yapmak onları her vakit gülümsetir, hatta Yaz Merkezleri olarak bahçede küçük bir çadıra sahip olmalarını sağlar.

OĞLAKLAR: HEM ÇALIŞSINLAR HEM DE OYNASINLAR

Sizin önemli, emniyetli, akıllı, bilgili ve önemli Oğlak, odadaki en çalışkan kişidir. Bu yaz, geçen yılki tüm muvaffakiyetleri ve ilerlemeleri için onları kutladığınızdan ve ödüllendirdiğinizden emin olun.

Parayı severler. Kazanmayı ve ‘yetişkin’ olmayı severler. Cep harçlıklarını kazanmalarına, hatta iş hünerlerini uygulamalarına yardımcı olacak küçük bir iş yahut teşebbüs kurmalarına yardımcı olun.

KOVALAR: TEKNOLOJİ VE CÜMBÜŞ TAM ONLARA GÖRE

Dürüst, yaratıcı, bilim takıntılı, kaçık Kova çocuğunuz teknolojiyi, uzayı, mühendisliği, bilimsel deneyleri ve buluşu sever.

Yeni marifetler öğrenmelerine ve uygulamalarına yardımcı olacak bir atölyeye, kursa, podcast’e yahut programa kaydolmalarını sağlayın ve hatta konutta kullanabileceğiniz bir şey icat etmeye çalışın!

Onları müzelere götürün. Teknoloji onları her vakit gülümsetir.

BALIKLAR: BÜYÜLÜ BİR DÜNYA KENDİNDEN GEÇİRECEKTİR

Hayalperest, huzurlu, hayal gücü kuvvetli, kibar, hassas Balık çocuğunuz fantezi dünyasını seviyor, giyinmeyi, öyküler yahut oyunlar oynamayı, hayali oyunlar yaratmayı seviyor.

Hayal güçlerinin çılgına dönmesine ve kendi küçük fantezi ve büyü krallıklarını yaratmalarına yardımcı olmak için konutta alan ve aksesuarlar yaratın.

Bir saklanma yeri, bir sığınak, bir zımnî kapı, bir ana kamp, ​​bir ağaç ev… adapte edip dekore edebilecekleri ve birçok arkadaşlarını eğlendirmek için kullanabilecekleri her şey.


Bu Optik İllüzyondaki 9 Hayvandan Birinci Hangisini Görüyorsunuz? Birinci gördüğünüz Hayvan Kişiliğinizi Ortaya Çıkarıyor


Bir Göz Seçin Ve Bilinçaltınızda Neler Var Öğrenin! İşte Bilinçaltını Okuyan Test…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*