Ubisoft+ Aboneliği Xbox Konsollara Geldi

Ubisoft tarafından konsollar için abonelik hizmeti duyurulduktan bir yıl sonra Ubisoft+ sonunda Xbox platformlarına getirilmiş durumda. Aylık 179 TL tutarındaki Ubisoft+ Multi-Access üyeliği, yayıncının sunduğu devasa bir arşive erişim ve diğer avantajları sağlıyor. Abone olanlar, bu Multi-Access katmanının bir parçası olarak Xbox One, Xbox Series X|S, PC ve Amazon Luna’daki mevcut oyunlara tek bir fiyat karşılığında erişim elde edecek.

Ubisoft’un Stratejik Ortaklıklar ve İş Geliştirmeden Sorumlu Kıdemli Başkan Yardımcısı Chris Early, “Xbox konsollarında Ubisoft+ Multi-Access’i başlatmak için Xbox ile ortaklık yapmak, abonelik teklifimizi geliştirerek oyuncularımıza daha fazla değer ve seçenek sunuyor” dedi.

Xbox Game Pass ve Microsoft birinci taraf oyunlarına benzer şekilde Ubisoft+, Ubisoft tarafından geliştirilen oyunlara ilk günden erişim sunuyor. Bununla birlikte, ek bir avantaj olarak, tüm premium sürüm içeriğine ve lansman sonrası DLC’ye erişim de hiçbir ekstra ücret ödemeden teklife dahil. Ayrıca mikro işlemler için %10 indirim uygulanıyor.

Aboneliğin zaten duyurulan PlayStation sürümün de çok yakında geleceğini tahmin edebiliriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir