Rüya gibi fiyat! Oyuncu faresi 87TL’den satılıyor! Stoklar bitmek üzere!

Malum, karne zamanı geldi. İyi bir karnenin karşılığı olarak kendinizi ya da çocuğunuzu ödüllendirebilirsiniz. Bu doğrultuda seçeceğiniz hediye tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken bir oyuncu faresi de olabilir. Sizler için hem fiyat, hem de performans özellikleriyle öne çıkan bir ürün seçtik.

Bilindiği üzere oyuncu faresi denildiğinde akıllara tasarımıyla zihinlere kazınan ürünler geliyor. Bugün sizlere tavsiye edeceğimiz Everest Chopper da tam olarak böyle bir fare.

Öncelikle şunu belirtmemiz gerekiyor. Bu fare normalde bu kadar ucuz değildi. Fakat son dönemde karşımıza çıkan Yaz İndirimleri kapsamında bu farenin de fiyatı düşmüş oldu.

Rüya gibi fiyat! Oyuncu faresi 87TL’den satılıyor! Stoklar bitmek üzere!

Tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Everest Chopper bir oyuncunun beklentilerini tam olarak karşılıyor diyebiliriz. Üzerinde 7 farklı buton bulunan farenin DPI seviyesini de dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

Işıklandırması ve asi tasarım çizgisiyle oldukça şık görünen farenin fiyatı ise şaka gibi. Hali hazırda bu fare sadece 87 TL’ye satılıyor. Normal şartlarda bu fiyata bırakın oyuncu faresini, basit sıradan bir fare bile almanız çok mümkün değil.

Eğer yeni bir fare alma düşünceniz varsa bu indirim fırsatını kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Dilerseniz ürünün indirimli satın alma sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Dip not olarak belirtelim. Sınırlı bir stok söz konusu. Dolayısıyla ürün siz bakana kadar tükenmiş de olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*