Maltepe’de rengârenk koşu

Maltepe Belediyesi’nin düzenlediği Color Run Maltepe 7K renkli manzaralara sahne oldu.

Maltepe Belediyesi, SMA hastaları için ‘Run For SMA 6K’ ve epilepsi hastalığı farkındalığı için ‘Mor Koşu 7K’ etkinliklerinin düzenlendiği Maltepe kıyısında, bu kere ‘Color Run Maltepe 7K’ ile hayatın tüm renklerini içeren bir koşuya konut sahipliği yaptı.

Yedi kilometrelik bir parkurda gerçekleşen ‘Color Run Maltepe 7K’ya Maltepeli vatandaşların yanı sıra İstanbul’un her yerinden atletler katıldı. Maltepe Color Run 7K koşusunun erkekler kategorisinde birinciliği Mestan Turhan, ikinciliği Deniz Aydoğan, üçüncülüğü ise Hacı Sebahattin Çavga kazandı.

Kadınlarda ise Selin Güney birinci olurken, ikinciliği Esmanur Çimen, üçüncülüğü ise Hasret Kırlı kazandı. Dereceye girenlere kupa ve madalyon takdim edildi.

400 TRİATLET BEYLİKDÜZÜ’NDE UĞRAŞ ETTİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul’un, Türkiye Triatlon Federasyonu ve Beylikdüzü Belediyesi iş birliği ile düzenlediği İstanbul Sprint Triatlonu, 400 sporcuyu Beylikdüzü Gürpınar Kıyısı’nda bir ortaya getirdi. 18-74 yaş ortası atletlerin kıyasıya gayret ettiği aktifliğe katılarak tüm triatletleri tebrik eden Beylikdüzü Belediye Lideri Mehmet Murat Çalık, gelecek yıl atletlerle birlikte yarışacağını belirtti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*