Hande Soral: Ali’ye kendim bakacağım

2017 yılında meslektaşı İsmail Demirci ile nikah masasına oturan oyuncu Hande Soral, geçtiğimiz pazartesi birinci bebeklerini dünyaya getirdi.

Erkek çocuk sahibi olan Hande Soral ile İsmail Demirci çifti, Ali ismini verdikleri bebeklerini sıhhatle kucaklarına almanın memnunluğunu yaşadı.

Doğumun akabinde eşi ve oğlu ile hastane odasında çekilen aile pozlarını toplumsal medya hesabından paylaşan Soral, gönderisine ”Hoş geldin oğlum…” notunu düştü.

Birinci defa anne ve baba olmanın heyecanını yaşayan oyuncu çift, evvelki gün bebeklerinin ilk denetimi için gittikleri hastanenin çıkışında görüntülendi.

”Oğlumla birinci günüm”

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü çiftten İsmail Demirci, ”Ali’yi kucağıma birinci aldığımda çok heyecanlandım. Çok hoş bir his. Bu ortalar çok ağır çalıştığım için oğlumla bu birinci günüm ve çok memnunum. Hande’nin doğumuna girdim, çok heyecanlı ve gerilimliydi. Hande için daha zordu.” dedi.

”Birbirimize alışıyoruz”

Bebeğini olağan doğum tekniği ile dünyaya getirdiğini belirten Hande Soral, Konutta Ali’nin varlığını hissetmek çok hoş bir his. Biz ona, o da bize alışıyor. Gözümü her açtığımda onu görmek çok hoş bir his.” biçiminde konuştu.

“6 ay meskende Ali ile ilgileneceğim”

Habertürk’ten Ferit Tuğluk’un haberine nazaran; oğlu için bakıcı tutmadıklarını söyleyen Soral, ”Anneannesi ile birlikte büyüteceğiz. 6 ay konutta Ali ile ilgileneceğim ondan sonra gelen projeleri değerlendireceğim. Ben gebe olduğum vakit çalıştım, Ali de benimle çalıştı. O devir, ben işe başladığımda da Ali, benimle setlere gelecek ve bana eşlik edecek.” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*