Güzel Bir Uyku İçin Her Burcun Yatmadan Evvel Kesinlikle Yapması Gerekenler! İşte Günü Düzgün Kapamanın Yolları

KOÇ BURCUNUN KESİNLİKLE YAPMASI GEREKENLER

Astrologlar, Koç burcuna mensup beşerler için her gece günlük tutmayı önerir. Koç’un enerjik, hayat dolu ve son derece hırslı olduğu göz önüne alındığında, fikirlerini bırakıp zihinlerini biraz dinlendirecek bir yere gereksinimleri vardır. Yazınızı tekrar okumanıza yahut düzenlemenize gerek yok, yalnızca sözlerinizin akmasına ve tüm konuşmayı yapmasına müsaade verin. Bu, yatmadan evvel sakinleşmenize ve huzurlu hissetmenize yardımcı olacaktır.

BOĞA BURCUNUN KESİNLİKLE YAPMASI GEREKENLER

Boğalar biraz içe dönük olduklarından ve rahatlık alanlarında takılmayı sevdiklerinden, etraflarının pak, beğenilen kokulu ve müspet olması değerlidir. Bununla birlikte, aromaterapi olarak da bilinen, duyularınızı sakinleştirmeye yardımcı olan ve uykuyu teşvik eden uçucu yağlara başvurabilirsiniz.

İKİZLER BURCUNUN KESİNLİKLE YAPMASI GEREKENLER

İkizler toplumsal hayvanlardır. Güzel sohbetler yapmayı, etrafta güzel beşerlerle olmayı severler ve ayrıyeten haberdar olmak için toplumsal medyada gezinmekten hoşlanırlar. Lakin, yatmadan evvel daha az dikkat dağıtıcı olan bir ortam yaratmak en güzelidir. Ekranlardan biraz vakit ayırın ve minnettar olduğunuz her şeyi yazmak yahut not almak üzere çok uyarılmış duyularınızı sakinleştiren etkinliklere katılın. Bunu yapmak sizi sırf olumlulukla doldurmakla kalmayacak, tıpkı vakitte kaliteli dinlenmeyi de teşvik edecektir.

YENGEÇ BURCUNUN KESİNLİKLE YAPMASI GEREKENLER

Yengeçler, sevilmeyi ve ilgilenilmeyi seven duygusal varlıklardır. Bir fincan ılık bitki çayını yudumlamak, fizikî ağrılarınızı ve sızılarınızı giderirken size rahatlatıcı bir tecrübe yaşatabilir. Çayınızın kafeinsiz olduğundan ve sadece uykuyu teşvik etmekle kalmayan, birebir vakitte sindirim meselelerinizi uzak tutan probiyotikler içerdiğinden emin olun.

ASLAN BURCUNUN KESİNLİKLE YAPMASI GEREKENLER

Aslanlar için her şey estetik ve lüksle ilgilidir. Odanızı kokulu mumlarla aydınlatabilir, ipek geceliklerinizi giyebilir ve kendinize hoş bir cilt rutini kazandırabilirsiniz. Duygusal şifa, kendinizi gençleştirmenin ve tüm gerilim faktörlerinden kurtulmanın öteki bir yoludur.

BAŞAK BURCUNUN KESİNLİKLE YAPMASI GEREKENLER

Başaklar son derece profesyoneldir ve yaptıkları işte neredeyse harikadır, bu da çok fazla odaklanma gerektirir. Bu nedenle, yatmadan evvel rahatlamanıza ve zihninizi rahatlatmanıza yardımcı olacak kimi rehberli meditasyonları dinlemeyi yahut izlemeyi unutmayın. Meditasyon, konsantrasyonu ve odaklanmayı geliştirmenin olağanüstü bir yoludur.

TERAZİ BURCUNUN KESİNLİKLE YAPMASI GEREKENLER

Uzmanlar Teraziler için kristal şifayı tavsiye ediyor. En organize ve istikrarlı kişiliklerden biri olmalarına karşın, kuvars, akik, ametist yahut opal üzere kristallerin kullanımı negatif enerjiyi hafifletebilir ve uygun bir gece uykusuna katkıda bulunabilir.

YAY BURCUNUN KESİNLİKLE YAPMASI GEREKENLER

Yay burcu kadar maceracı ve spontane kimse yoktur. Zihninizin her vakit meşgul olduğu göz önüne alındığında, geceleri uyumakta zorlanabilirsiniz. Bununla birlikte, karanlık ve sessiz bir etraf oluşturmak, daha uygun dinlenmenize ve daha süratli uykuya dalmanıza yardımcı olabilir. Ek olarak, rastgele bir gürültüyü önlemek için bir göz maskesi ve bir çift kulak tıkacı da kullanabilirsiniz.

AKREP BURCUNUN KESİNLİKLE YAPMASI GEREKENLER

Kendi kendini rahatlatan bir gece duşu Akrepler için şahane olabilir! Bir su burcu olduğunuz için, ılık duşlar sizi yatıştırır ve yatağa girmenizi kolaylaştırır. Ayrıyeten, uyku kalitenizi ve genel hayat kalitenizi güzelleştirmede muazzam bir halde yardımcı olabilecek korkuyu azalttığı ve gerilimi azalttığı da bilinmektedir.

OĞLAK BURCUNUN KESİNLİKLE YAPMASI GEREKENLER

Oğlakların birden fazla ya meşgul profesyoneller ya da her vakit yeni fırsatlar aramaya ve dünya çapında bilgi almaya çalışan dahilerdir, bu yüzden çoğunlukla telefonlarına da bağlıdırlar. Uzmanlar, telefonlarınızı dinlendirmenin uykunuzu yönetmenize çok yardımcı olabileceğine inanıyor. Stresörlerinizin birden fazla birebir vakitte işinizden, çalışmalarınızdan vb. kaynaklanır, bu yüzden telefonunuzdan biraz vakit ayırmalısınız.

KOVA BURCUNUN KESİNLİKLE YAPMASI GEREKENLER

Akvaryumlar, her vakit bilgi toplayan ve yeni fikirler oluşturmaya çalışan yaratıcı ve hayal gücü kuvvetli ruhlardır. Bu çeşit yenilikçi kişilikler için yatmadan evvel kitap okumak gerilim ve rahatsız uyku için harika bir tahlildir. Yalnızca bir Kova’nın yaratıcı zihnine yönelmekle kalmaz, tıpkı vakitte onları uykuya dalar.

BALIK BURCUNUN KESİNLİKLE YAPMASI GEREKENLER

Kendinizi şımartmak hata değildir. Diğerlerini önemsediğiniz kadar, kendinize de bakmayı öğrenmelisiniz. Kendinize bir cilt bakım rutini seti alın ve yatmadan evvel uygulayın. Evvel yüzünüzü temizleyin, akabinde bir tonik uygulayın ve yüzünüzü bir pamukla silin. Akabinde serumu uygulayın ve yüzünüze masaj yapın. Son olarak gece kreminizi sürün ve rahatlayın. Ayrıyeten zihninizi rahatlatmanın ve geriliminizi uykudan uzaklaştırmanın öteki yollarını da bulabilirsiniz.


Kupanızı Nasıl Tuttuğunuz Kişiliğinizi Ortaya Çıkarıyor! İşte Kupanızı Tutuşunuza Nazaran Kişilik Testi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*