Gözü pek Hadise’ye kocasından dekolte ayarı! Bakın sahneye nasıl çıktı?

Çırağan Saray’ında aile ortasında sade bir düğünle dünya konutuna giren Hadise-Mehmet Dinçerler çifti evliliklerini doya doya yaşamaya devam ediyor. Makus bir süreçten geçen müzikçi Hadise memnunluğu bulduğu ve daima yanında olan eşi Mehmet Dinçerler’e her fırsatta teşekkür etmeyi ihmal etmiyor. Eşinin ailesine karşı da hürmetini koruyan Hadise, muhafazakar olan eşinin tarafı için sahne kıyafetlerine de ayar verdi. Tezleri kostümleriyle dikkat çeken Hadise artık bu usulünü bıraktı. İşte Hadise’nin yeni tarzı

CESUR KIYAFETLERİNDEN VAZGEÇTİ

Cesur kıyafetleri sahne danslarıyla bilinen Hadise evlendikten sonra bu şeklini bıraktı. Yavaş yavaş dönüşüm yaşayan Hadise eşinin ailesinden ötürü kıyafet ve danslarında geri vites yaptı. Eski halinden eser kalmayan Hadise’nin yeni üslubu da sevenlerinden tam not aldı.

HADİSE’NİN YENİ STİLİ BEĞENİ TOPLADI

Bekarken giydiği küçük kıyafetlerini rafa kaldıran Hadise, evlilik sonrasında büyük bir değişime girdi. Konser maratonundan ötürü eşiyle başka kalan Hadise, Bursa Şenliği’nde beklenen kıyafetlerin dışında kırmızı tulum pantolonla çıktı.

İŞTE HADİSE’NİN YENİ TARZI

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*