Cedi Osman gençlerle buluştu

Cedi Osman Academy tarafından düzenlenen Cedi Osman by Pizzabulls kampı, 20-23 Haziran tarihleri ortasında İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi’nde gerçekleştirildi.

NBA takımlarından Cleveland Cavaliers’te forma giyen ulusal basketbolcu Cedi Osman, 525 gencin katıldığı kampta gençlerle bir ortaya gelerek deneyimlerini paylaştı. Cedi Osman by Pizzabulls Kampı’nda eğitim ve seminerler düzenlendi, idmanlar ile maçlar gerçekleştirildi ve Cedi Osman gençlerle bir ortaya gelerek deneyimlerini paylaştı.

Kamp sırasında gençlere konuşma yapan Cedi Osman, basketbolun yalnızca fizikî gelişime değil, kişiliklerinin de gelişimine katkı sağladığını söyledi. Sporun gençlerin hayatlarını olumlu tarafta geliştireceğine inandığını kaydeden Cedi, güzel bir basketbolcu olup hayallerini gerçekleştirmek için ise çok çalışmalarını ve kimi fedakarlıklar gerektirdiğini söyledi.

“BENİM FEDAKARLIĞIM YAZLARIMDI”

“Benim fedakarlığım yazlarımdı” diyen Cedi Osman, ayrıyeten kampın sponsoru Pizzabulls’a teşekkür ederek, birlikte daha büyük maksatlara ulaşacaklarını ve birinci amacın Pizzabulls Cedi Osman Basketbol kadrosunun bu yıl 1’inci lige çıkması olduğunu belirtti. Daha güçlü bir kadro için çok sıkı çalıştıklarının altını çizen ulusal basketbolcu, yakında Basketbol Üstün Ligi’nde çaba edeceklerini kaydetti.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*