Boşandığı eşini ve kayınpederini öldürdü

Mertcan Köse isimli şahıs boşandığı eşi Bilge Köse ve kayınpederi Ertuğrul Kaya´yı, adliye çıkışı takip edip önleri keserek katletti. O anlar saniye saniye kaydedildi.

Aykırı’nın haberine göre, olay Atakent Mahallesi’nde meydana geldi. Mertcan Köse ve Bilge Köse çifti adliyedeki ayrılık sonrasında 4 aylık çocuklarının velayeti için bir araya gelip imza attılar. Bilge Köse babası Ertuğrul Kaya’nın aracıyla Adliye’den ayrıldı. Mertcan Köse ise eski eşi ve kayınpederini aracıyla takip ederek, önlerini kesti.

Mertcan Köse, aracın bagajından çıkardığı pompalı tüfekle eski eşine nişan aldı, kayınpeder ise hemen aracından inerek kendisini engellemeye çalıştı. Mertcan Köse önce araca bir el ateş etti ardından da kendisini tutmaya çalışan kayınpederini vurdu.

Kayınpeder Ertuğrul Kaya yere düştükten sonra Mertcan Köse tekrar araca yönelerek eski eşine ateş açtı.

OLAY ANI BİR VATANDAŞIN KAMERASINA YANSIDI

Gaziantep’te gerçekleşen çifte cinayet olayı gören bir vatandaş tarafından kaydedildi. Görüntülerde, Mertcan Köse’nin elindeki tüfekle araçta bulunan eski eşi Bilge Kaya’ya ve kendisine engel olmaya çalışan kayınpederi Ertuğrul Kaya’ya ateş ettiği görüldü.

Gaziantep Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği, olayın ardından firar eden Mertcan Köse’nin yakalanması için özel ekip kurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir