Bensu Oral: Hakan’ın istediği gibi giyiniyorum

Giyilebilir NFT parçalarının holografik bir defileyle tanıtıldığı, bir erkek giyim markasının yeni koleksiyon lansmanına; Oktay Kaynarca, Abdullah Avcı, Bensu Soral, Beyza Arıca, Elif Şahin, Cener Yıldırım, Deniz Baydar, Tugay Mercan gibi iş, sanat ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katıldı.

“TELEFONUN BAZI ÖZELLİKLERİNİ BİLE YENİ KEŞFEDİYORUM”

Oktay Kaynarca, “Son dönemde Metaverse alemi çok popüler. Siz bir yer almayı düşünüyor musunuz orada?” sorusuna, “Anlamaya çalışıyorum, yavaş yavaş çözmeye çalışıyorum. Ben telefonun bile bir sürü özelliğini yeni yeni keşfediyorum. Yerler almak değil ama onun içerisindeki etkinliklerinin farkına varmak lazım” yanıtını verdi.

“DÖRT KOLDAN SALDIRACAĞIZ”

Son olarak final yapan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da rol alan usta oyuncu, hayranlarının merakla beklediği yeni dizi projesi hakkında şunları söyledi:

Çekimlere çok az kaldı. Yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Eylül ayında umarım yayın hayatına başlayacağız. Bütün sene çalıştık ama çekimler olmadığı için dinlendik, enerjimiz de yerinde. Bu yüzden yazın tatil zor gibi. Dört koldan saldıracağız yeni projemize.

“HAKAN’IN İSTEDİĞİ GİBİ GİYİNİYORUM”

Geceye katılan Bensu Soral, “Kardeşim Bedirhan’ı bu gününde yalnız bırakmak istemedim” dedi. “Çok şıksınız. Değişik bir tarzda gördük sizi. Böyle gecelere hazırlık süreciniz nasıl oluyor?” sorusunu güzel oyuncu, “Ben bugün o kadar giyecek bir şey bulamadığım için bunları giyip geldim. Eğer kıyafetim hazırsa dakikalar sürer, hazır değilse saatlerce dolaba bakarım öyle” şeklinde cevapladı.

Eşi Hakan Baş’ın kıyafetlerine karışıp karışmadığının sorulması üzerine Soral, şu ifadeleri kullandı:

Yok asla karışmaz. Zaten tarzlarımız aynı. Hakan’ın istediği gibi giyiniyorum bence.

“TEYZELİK YAPMAK İSTİYORUM”

Film projesinden de bahseden Soral, “Dijital bir platforma film çektik. Reklam çekimi yaptık, dergi çekimi yaptık. Ablamın (Hande Soral) doğumunu bekliyorum, bir türlü gelmedi o süreç. Ben de bu süreçte biraz proje yapmak istemiyorum, biraz teyzelik yapmak istiyorum” açıklamasını yaptı.

Tatil planı hakkında ise 31 yaşındaki güzel, “Sadece haziran ayının başında bir tatilim olacak. Sonrasında da yeğenimle ilgileneceği” dedi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*